Kraj - Wirtualne Żory

Kredyt pogodny 

- Gdybym nie miał mocnych dowodów, ludzi którzy poświadczą moją dobrą postawę, usunąłbym się w cień, nie byłbym na pierwszej linii frontu - oznajmił w programie #dzieńdobrypolsko poseł PiS Krzysztof Łapiński. Odniósł się w ten sposób do zamieszania wobec swojego partyjnego kolegi, Stanisława Piotrowicza. Zaznaczył jednak, że nie ma na myśli zrzeczenia się poselskiego mandatu. wiadomosci.wp.pl

• Prezes TVP S.A., Janusz Daszczyński pisze list do pracowników • Uważa, że jego kadencja została skrócona bez żadnej przyczyny, wbrew zasadom demokratycznego państwa • Podkreśla, że Telewizję Polską pozostawia w dobrej kondycji programowej i finansowej • Słowa podziękowania skierował do wszystkich pracowników, którzy tworzyli i przekształcali programy telewizyjne, rezygnując z ich tabloidyzacji wiadomosci.wp.pl

pressta cdest

Nasze forum

Could not connect to MySQL.

Z albumu WŻ

WŻ Historia
WŻ Historia

Kalendarium

dziś są imieniny:
Juliana, Lukasza
wszystkiego najlepszego
życzy redakcja.

Urząd Miasta

Aktualności

Aktualności Urząd Miasta Żory
 • Biegacze opanowali Żory! Za nami X Żorski Bieg Uliczny

  Niemal 1800 osób przebiegło ulicami Żor podczas największej miejskiej imprezy sportowej, czyli Żorskiego Biegu Ulicznego! Szczególną popularnością cieszył się Bieg po zdrowie, na dystansie 2,5 km, podczas którego padł frekwencyjny rekord. Gościem specjalnym jubileuszowej, dziesiątej edycji imprezy był wybitny młociarz Szymon Ziółkowski.

  Read more...

 • Siatkarz z Żor wśród olimpijskich nadziei!

  Reprezentacje 16 województw, złożone z młodych siatkarzy z rocznika 2002 rywalizowały w Spale w 28. Turnieju Nadziei Olimpijskich. W kadrze Śląska jedną z czołowych postaci był żorzanin Marek Komorowski!

  Read more...

 • Wielki finał Rajdowych Samochodowych Mistrzostwa Polski w Żorach

  Wielkie emocje i ogromną radość najlepszych kierowców rajdowych w naszym kraju mogliśmy obserwować na żorskim rynku. W naszym mieście nagrodzeni zostali zwycięzcy 1. edycji Rajdu Śląska, który był finałową rundą rywalizacji w ramach Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Puchary na żorskiej Starówce odebrali też triumfatorzy czwartej rundy rywalizacji o tytuł Rajdowego Mistrza Śląska.

  Read more...

MOK Żory