Regulamin TRANSFIGURACJI - Wirtualne Żory

Kredyt pogodny 

TRANSFIGURACJA 1 

Regulamin konkursu "TRANSFIGURACJA" 

 

REGULAMIN I edycji TRANSFIGURACJI

 

 

§ 1 – Postanowienia ogólne

 

 

 1. Głównym organizatorem konkursu i metamorfozy TRANSFIGURACJA jest portal internetowy Wirtualne Żory.
 2. Parnerami TRANSFIGURACJI są: siłownia Fit Time, salon fryzjerski Studio Shine, Magiel Kosmetyczny, Lena Largo, a Venue Lash – Klaudia Miśkiewicz, Kino na Starówce.
 3. Wszystkie zasady dotyczące konkursu oraz przebiegu TRANSFIGURACJI określa niniejszy regulamin.

 

 

 

§ 2 – Terminy konkursu

 

 1. Ogłoszenie konkursu następuje z dniem 27.01.2016 r.
 2. Konkurs podzielony jest na dwa etapy:
 1. I etap27.01. - 17.02.2016 r. – uczestnicy mają za zadanie odpowiedzieć na konkursowe pytanie „Czym będzie dla mnie udział w transfiguracji?”. Odpowiedź należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub opublikować jako komentarz pod konkursowym postem na fanpage’u Wirtualnych Żor. Jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Publikacja zwycięskich odpowiedzi będzie miała miejsce na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor w dniu 19.02.2016 r.
 2. II etap19.02. - 24.02.2016 r. – Każda z osób, która przejdzie do II etapu zobowiązana jest do przesłania na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej notki informacyjnej na swój temat (imię, nazwisko, wiek, waga, choroby przewlekłe, brak przeciwskazań do udziału w metamorfozie) wraz z fotografią przedstawiającą całą sylwetkę. Notka powinna zostać przesłana na adres e-mailowy redakcji do dnia 24.02.2016 r. W przypadku braku wiadomości, uznaje się, że wybrany uczestnik nie jest zainteresowany udziałem w dalszej części konkursu.
 1. Jury, w którego skład wchodzić będzie przedstawiciel Wirtualnych Żor oraz partnerzy metamorfozy, wybierze zwycięzcę konkursu. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie opublikowana 29.02.2016 r. na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor.
 2. I etap metamorfozy będzie trwał od marca do czerwca 2016 r., II etap odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2016 r.

§ 3 – Warunki uczestnictwa

 

 1. Informacja o konkursie zostaje opublikowana na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor.
 2. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
 3. Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunku określone w Regulaminie,
 4. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie powinny:
 1. I etap konkursu:

- polubić fanpage Wirtualnych Żor,

- odpowiedzieć na konkursowe pytanie (publikując odpowiedź w komentarzu pod konkursowym postem lub wysyłając ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

 1. II etap konkursu:

- wysłać notkę informacyjną wraz ze zdjęciem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 1. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do uczestnictwa w 4-miesięcznej metamorfozie oraz finale TRANSFIGURACJI.
 2. W przypadku rezygnacji z udziału w TRANSFIGURACJI, zwycięzca zobowiązany jest do pokrycia kosztów już poniesionych  przez organizatora lub partnerów.
 3. Uczestnik TRANSFIGURACJI wyraża zgodę na udział w sesjach zdjęciowych w trakcje trwania metamorfozy oraz finału.
 4. Przystępując do Konkursu, Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997) w bazie danych osobowych klientów Organizatora dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, czyli na opublikowanie swego imienia, nazwiska, miejscowości i wizerunku.

§  4 – Przebieg metamorfozy

 

 1. TRANSFIGURACJA zakłada metamorfozę uczestnika podzieloną na dwa etapy.
 1. I etap – 4-miesięczny trening pod okiem trenera personalnego oraz dieta ułożona przez dietetyka
 2. II etap – FINAŁ TRANSFIGURACJI:

- fryzura,

- makijaż,

- zabiegi upiększające,

- paznokcie,

- rzęsy,

- strój wyjściowy,

- profesjonalna sesja zdjęciowa.

§  5 – Postanowienia końcowe

 1. Udział Uczestnika w Konkursie oznacza akceptację zasad Konkursu zawartych w niniejszym regulaminie.
 1. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.
 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana obowiązywać będzie dla Uczestników, biorących udział w konkursie.
 3. Ostateczna interpretacja zapisów treści Regulaminu Konkursu należy do Organizatora Konkursu.

§ 6 – Ochrona danych osobych

 

 1. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagród.
 2. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami okreslonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926). Administratorem danych jest portal Wirtualne Żory.
 3. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje.
 4. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie.
pressta cdest

Nasze forum

Could not connect to MySQL.

Z albumu WŻ

WŻ Historia
WŻ Historia

Kalendarium

dziś są imieniny:
Juliana, Lukasza
wszystkiego najlepszego
życzy redakcja.

Urząd Miasta

Aktualności

Aktualności Urząd Miasta Żory
 • Biegacze opanowali Żory! Za nami X Żorski Bieg Uliczny

  Niemal 1800 osób przebiegło ulicami Żor podczas największej miejskiej imprezy sportowej, czyli Żorskiego Biegu Ulicznego! Szczególną popularnością cieszył się Bieg po zdrowie, na dystansie 2,5 km, podczas którego padł frekwencyjny rekord. Gościem specjalnym jubileuszowej, dziesiątej edycji imprezy był wybitny młociarz Szymon Ziółkowski.

  Read more...

 • Siatkarz z Żor wśród olimpijskich nadziei!

  Reprezentacje 16 województw, złożone z młodych siatkarzy z rocznika 2002 rywalizowały w Spale w 28. Turnieju Nadziei Olimpijskich. W kadrze Śląska jedną z czołowych postaci był żorzanin Marek Komorowski!

  Read more...

 • Wielki finał Rajdowych Samochodowych Mistrzostwa Polski w Żorach

  Wielkie emocje i ogromną radość najlepszych kierowców rajdowych w naszym kraju mogliśmy obserwować na żorskim rynku. W naszym mieście nagrodzeni zostali zwycięzcy 1. edycji Rajdu Śląska, który był finałową rundą rywalizacji w ramach Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Puchary na żorskiej Starówce odebrali też triumfatorzy czwartej rundy rywalizacji o tytuł Rajdowego Mistrza Śląska.

  Read more...

MOK Żory