Regulamin TRANSFIGURACJI - Wirtualne Żory

Kredyt pogodny 

TRANSFIGURACJA 1 

Regulamin konkursu "TRANSFIGURACJA" 

 

REGULAMIN I edycji TRANSFIGURACJI

 

 

§ 1 – Postanowienia ogólne

 

 

 1. Głównym organizatorem konkursu i metamorfozy TRANSFIGURACJA jest portal internetowy Wirtualne Żory.
 2. Parnerami TRANSFIGURACJI są: siłownia Fit Time, salon fryzjerski Studio Shine, Magiel Kosmetyczny, Lena Largo, a Venue Lash – Klaudia Miśkiewicz, Kino na Starówce.
 3. Wszystkie zasady dotyczące konkursu oraz przebiegu TRANSFIGURACJI określa niniejszy regulamin.

 

 

 

§ 2 – Terminy konkursu

 

 1. Ogłoszenie konkursu następuje z dniem 27.01.2016 r.
 2. Konkurs podzielony jest na dwa etapy:
 1. I etap27.01. - 17.02.2016 r. – uczestnicy mają za zadanie odpowiedzieć na konkursowe pytanie „Czym będzie dla mnie udział w transfiguracji?”. Odpowiedź należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub opublikować jako komentarz pod konkursowym postem na fanpage’u Wirtualnych Żor. Jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Publikacja zwycięskich odpowiedzi będzie miała miejsce na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor w dniu 19.02.2016 r.
 2. II etap19.02. - 24.02.2016 r. – Każda z osób, która przejdzie do II etapu zobowiązana jest do przesłania na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej notki informacyjnej na swój temat (imię, nazwisko, wiek, waga, choroby przewlekłe, brak przeciwskazań do udziału w metamorfozie) wraz z fotografią przedstawiającą całą sylwetkę. Notka powinna zostać przesłana na adres e-mailowy redakcji do dnia 24.02.2016 r. W przypadku braku wiadomości, uznaje się, że wybrany uczestnik nie jest zainteresowany udziałem w dalszej części konkursu.
 1. Jury, w którego skład wchodzić będzie przedstawiciel Wirtualnych Żor oraz partnerzy metamorfozy, wybierze zwycięzcę konkursu. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie opublikowana 29.02.2016 r. na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor.
 2. I etap metamorfozy będzie trwał od marca do czerwca 2016 r., II etap odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2016 r.

§ 3 – Warunki uczestnictwa

 

 1. Informacja o konkursie zostaje opublikowana na portalu internetowym i fanpage’u Wirtualnych Żor.
 2. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
 3. Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunku określone w Regulaminie,
 4. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie powinny:
 1. I etap konkursu:

- polubić fanpage Wirtualnych Żor,

- odpowiedzieć na konkursowe pytanie (publikując odpowiedź w komentarzu pod konkursowym postem lub wysyłając ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

 1. II etap konkursu:

- wysłać notkę informacyjną wraz ze zdjęciem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 1. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do uczestnictwa w 4-miesięcznej metamorfozie oraz finale TRANSFIGURACJI.
 2. W przypadku rezygnacji z udziału w TRANSFIGURACJI, zwycięzca zobowiązany jest do pokrycia kosztów już poniesionych  przez organizatora lub partnerów.
 3. Uczestnik TRANSFIGURACJI wyraża zgodę na udział w sesjach zdjęciowych w trakcje trwania metamorfozy oraz finału.
 4. Przystępując do Konkursu, Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997) w bazie danych osobowych klientów Organizatora dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, czyli na opublikowanie swego imienia, nazwiska, miejscowości i wizerunku.

§  4 – Przebieg metamorfozy

 

 1. TRANSFIGURACJA zakłada metamorfozę uczestnika podzieloną na dwa etapy.
 1. I etap – 4-miesięczny trening pod okiem trenera personalnego oraz dieta ułożona przez dietetyka
 2. II etap – FINAŁ TRANSFIGURACJI:

- fryzura,

- makijaż,

- zabiegi upiększające,

- paznokcie,

- rzęsy,

- strój wyjściowy,

- profesjonalna sesja zdjęciowa.

§  5 – Postanowienia końcowe

 1. Udział Uczestnika w Konkursie oznacza akceptację zasad Konkursu zawartych w niniejszym regulaminie.
 1. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.
 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana obowiązywać będzie dla Uczestników, biorących udział w konkursie.
 3. Ostateczna interpretacja zapisów treści Regulaminu Konkursu należy do Organizatora Konkursu.

§ 6 – Ochrona danych osobych

 

 1. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagród.
 2. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami okreslonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926). Administratorem danych jest portal Wirtualne Żory.
 3. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje.
 4. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie.
pressta cdest

Nasze forum

Could not connect to MySQL.

Z albumu WŻ

WŻ Historia
WŻ Historia

Kalendarium

dziś są imieniny:
Szymona, Konstancji, Flawiana
wszystkiego najlepszego
życzy redakcja.

Urząd Miasta

Aktualności

Aktualności Urząd Miasta Żory

MOK Żory